Mamy przyjemność przedstawić Państwu pełny asortyment elementów złącznych produkowanych w Fabryce Śrub i Elementów Złącznych w Ornecie Sp. Z o. o.

Firma nasza powstała w procesie prywatyzacji po przekształceniu Fabryki Śrub w Ornecie w ostatnim czasie. Dzięki systematycznej przebudowie i modernizacji parku maszynowego oraz procesów technologicznych staliśmy się zakładem w pełni nowoczesnym. Fabryka Śrub i Elementów Złącznych w Ornecie Sp. z o.o. posiada własne nowoczesne laboratorium kontrolno pomiarowe i zatrudnia wysokokwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną.

Ważnym krokiem w rozwoju naszego przedsiębiorstwa jest fakt, że jesteśmy w trakcie wdrażania Systemu Jakości w zakresie ISO 9002, dzięki czemu staniemy się jeszcze bardziej wiarygodnym partnerem w przyszłej współpracy o ustabilizowanym poziomie jakości produktów.

Bieżący rok jest dla naszej firmy rokiem inwestycji związanych z powiększeniem i dalszym unowocześnieniem parku maszynowego. Mamy nadzieję, że przedstawiona oferta sprosta Waszym wymaganiom a nasze służby marketingowe przyczynią się do owocnej współpracy z naszą firmą.

Prezes Zarządu, Dyrektor
Tadeusz Fiodorowicz